Catler ES 8010

Cena:

9 016

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Catler ES 8010: Promyšlený design s důrazem na velmi snadnou obsluhu bez složitého čištění a dostatečný výkon pro náročné domácí i profesionální použití jsou hlavními znaky espressa Catler ES 8010. Kvalitní kompo... > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

Catler ES 8010 - hodnocení zákazníků

Klára
30.03.2012 - 11:52:00
  • Zatím ještě experimentuji s druhem kávy, hrubostí namletí a mírou upěchování, ale již od prvního připraveného espressa mohu hodnotit přístroj jako velmi kvalitní. Výkon odpovídá tomu, jak vypadá - solidní materiálem i zpracováním.
 
  • Na to, jak se ostatní části příjemně ovládají, jsem v rozpacích z nedořešeného systému vkládání sítka do hlavice a vyjímání sítka ven. Musí se vkládat silou a ještě hůře jde použité sítko vyklepnout. Na to se musí opravdu hrubou silou, protože hlavice a sítko jsou horké a prsty to vyndat (aspoň mně) nejde.. Škoda, tenhle detail trochu kazí dojem, ale kvůli dobré kávě přesto stojí za to se s touto fází přípravy trochu natrápit - a doufat, že se to časem trochu "ochodí".
Datart.cz Tato recenze byla poskytnuta obchodem Datart.cz.
Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (3)   Ne (3)

recenze

mirek
04.08.2011 - 14:38:42
  • Skvělý výrobek za dobrou cenu.Je celokovový a bez problému.Volil jsem mezi tímto a De longi.Káva výborná ,melu si ji na mlýnku ETA(né tříštivý)těsně před použitím.Pěna hustá ,bohatá.
 
  • Nahřívání by mohlo jít vypnout,nahřívám horkou vodou z catleru,je to rychlejší.Pěnu dělám vrtulkou i když párou to lze bez problému.Vrtulkou je hustší,ale záleží na mléce.Výrobek je trochu hlučný,ale málo.Vylepšil jsem to nalepením tenké gumičky na nádobku na voduHlučnost je daná vibrační pumpou,jinak vše OK

Celově jsen velmi spokojen (100%).

Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (0)   Ne (0)
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi