SAECO Via Veneto De Luxe

Cena produktu SAECO Via Veneto De Luxe není známa.

 

Popis produktu SAECO Via Veneto De Luxe: Malý pákový kávovar Via Veneto De Luxe je vybaven 15ti barovým čerpadlem, které vytváří správný tlak vody, vývodem na horkou vodu nebo páru a zásobníkem na vodu. Důležitou částí tohoto přístroje j... > více informací


SAECO Via Veneto De Luxe - popis

nahoru

Malý pákový kávovar Via Veneto De Luxe je vybaven 15ti barovým čerpadlem, které vytváří správný tlak vody, vývodem na horkou vodu nebo páru a zásobníkem na vodu. Důležitou částí tohoto přístroje je optimální tlaková páka (patent firmy Saeco), díky které u každého espresa docílíme vysoké husté zlatohnědé pěny. Pro přípravu oblíbeného kapučína stačí stisknout tlačítko páry na ovládacím panelu, vyčkat asi 20 vteřin až se dohřeje voda v boileru nad 100° C a vývodem na horkou vodu-páru suchou párou napěnit mléko. Pro ty, kteří si dopřejí větší komfort při přípravě tohoto nápoje, lze nabídnout jako doplněk kapučinátory, které celou přípravu zjednoduší.

Výrobce Saeco
Tlak čerpadla
Informace o parametru Tlak čerpadla
15 bar

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAECO Via Veneto De Luxe užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sodastream nebo Vařiče, Mlýnky na maso, Kuchyňské roboty.

Nejlevnější SAECO Via Veneto De Luxe akční ceny - Levné SAECO Via Veneto De Luxe

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAECO Via Veneto De Luxe stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAECO Via Veneto De Luxe najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Espressa.